Jakość przede wszystkim

Jesteśmy solidnym i lojalnym partnerem do współpracy. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz zachowanie najwyższych standardów obsługi.

Nasze wyroby wykonane są wyłącznie z materiałów atestowanych. Najczęściej ze stali konstrukcyjnych wyższej jakości w gatunku 18HGT oraz 40HM. Własności wytrzymałościowe uzyskujemy poprzez odpowiednią obróbkę cieplną.

Na wszystkich etapach wytwarzania przeprowadzamy pomiary kontrolne uzyskanej geometrii dorabianego detalu. Posiadamy narzędzia i przyrządy pomiarowe ogólnego stosowania oraz specjalistyczne do uzębień kół zębatych.

W naszym archiwum przechowujemy wszystkie istotne informacje dotyczące dorobionych części, dlatego można u nas zamówić ponowne wykonanie każdej części nawet po wielu latach i gwarantujemy, że będzie ona wykonana tą samą technologią oraz będzie posiadała identyczne własności użytkowe.

Zachęcamy. Sprawdź jakość naszych usług. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.zkztorun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.