Od małych po wielkie

Wykonywane przez nasz części pracują zarówno w małych mechanizmach jak i ciężkich maszynach przemysłowych. Produkujemy kilkaset części zamiennych miesięcznie o bardzo zróżnicowanych parametrach.

W ciągu klikudziesięciu lat naszej działalności wykonaliśmy dziesiątki tysięcy różnych kół zębatych, do wszelkiego rodzaju urządzeń. Najmniejsze z nich to koła zębate walcowe o module 0,1 do specjalistycznych mechanizmów regulacyjnych, a największe to koła zębate walcowe o module 24 i koła zębate stożkowe o module 22 do maszyn górniczych.

Dużą grupę wykonywanych przez nas części stanowią koła zębate do maszyn rolniczych, wózków widłowych, koparek, urządzeń dźwigowych, urządzeń okrętowych, pomp zębatych, markowych elektronarzędzi, taboru kolejowego, wozów bojowych, przekładni napędu pojazdów specjalnych, układów napędu urządzeń prototypowych.
zapraszamy do współpracy

 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.zkztorun.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.